BĄDŹMY-RAZEM NA ŚWIĘTA

KOCHANI RODZICE I DZIECI!

Wraz z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty w Olsztynie, chcemy jako społeczność przedszkolna  i lokalna włączyć się w szlachetną akcję dobroczynności: „BĄDŹMY RAZEM NA ŚWIĘTA”

W tym szczególnym czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, otwórzmy nasze serca i podzielmy się z najbardziej potrzebującymi naszymi darami codziennego użytku:(żywność, chemia, itp.)

Proszę w dniach od 5 do 18 GRUDNIA 2018r. (włącznie) przynosić dary do Przedszkola, a my przekażemy je do Parafii Matki Bożej Saletyńskiej na ręce ks. Proboszcza Lesława Pańczaka.

Dary przez nas ofiarowane trafią do Rodzin najuboższych, jako wyraz naszej wzajemnej troski, radości, wspólnego dzielenia się, łamania opłatkiem i wzajemnych życzeń świątecznych.

Z wyrazami wdzięczności:

Serca, Tych, którym damy cząstkę Świąt Bożego Narodzenia