Dzień Przedszkolaka 2020

W poniedziałek 21 września 2020r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. W tym dniu odbyło się także, Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci, które po raz pierwszy w tym roku zawitały w naszym przedszkolu zostały przez s. dyrektor pasowane na Przedszkolaka symboliczną dużą kredką, otrzymały dyplomy, odznaczenia i drobne upominki. Akt pasowania poprzedziły krótkie występy artystyczne przygotowane przez dzieci. Dopełnieniem uroczystości był teatrzyk „O Piotrusiu, który uczył się dobrych manier i właściwego zachowania”.

Wszystkim Dzieciom życzymy samych radosnych i szczęśliwych dni spędzonych w przedszkolu. Niech nad Waszym bezpieczeństwem zawsze czuwa Anioł Stróż. 😊 /zob. zdjęcia w galerii 😊/